O NÁS

Veškeré naše aktivity se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů. S ohledem na jejich požadavky vytváříme podlahy a stěny dokonalé v každém detailu.


PREZENTUJEME POUZE NAŠE ZAKÁZKY A NAŠE REALIZACE.

VŠECHNY FOTKY JSOU POŘÍZENY Z NAŠÍCH REALIZACI

 DESIGNOVÉ PODLAHY s.r.o. je realizační tým lidí, který od roku 1997 prošel realizacemi a množstvím značek na Českém, Německém a Francouzském trhu. Všechny tyto značky nabízí designové pohledové stěrky na stěny a podlahy.


Pod značku DESIGNOVÉ PODLAHY s.r.o. jsme pro Vás vybrali několik technologií a designů, které se nám osvědčili v praxi na zakázkách a fungují i v náročných podmínkách!

Specializujeme se tedy hlavně na povrchové designové úpravy interiéru a exteriéru jako například polyuretanové podlahy, epoxidové podlahy, lité podlahy, designové stěrky na stěny, imitace pohledového betonu, pandomo stěny a podlahy a jiné. Dokážeme Vám nabídnout nejširší škálu dekorativních technik BetonDekor, určených pro stěny, stropy, podlahy, schodiště interiéru, koupelny a sprchové kouty. 

 DESIGNOVÉ PODLAHY s.r.o. mají na svém kontě již mnoho spokojených a stálých zákazníků. Působíme po celé České republice, zejména však v Praze a okolí, ale také v zahraničí (Francie, Německo, Holandsko a Slovensko). Vždy se snažíme inovovat a proškolovat v technologiích a také sledovat aktuální trendy, které umíme propojit s nápady a tak vytvořit návrh, který je ve finále jedinečný.

Po řadě zkušeností Vám dokážeme navrhnout a realizovat Vaší představu pohledových designových stěrek jak na podlahy, tak i na stěny.

ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST POLYURETANOVÝCH A EPOXIDOVÝCH LITÝCH PODLAH :

Realizujeme lité designové polyuretanové a epoxidové podlahy od Německých výrobců. Tyto produkty jsou zdravotně nezávadné. Důležité informace najdete v prohlášení o vlastnostech a technických listech, které Vám předáme před nebo po realizaci. Obecně platí, že všechny materiály opatřené CE značkou jsou určeny do interiéru obytných budov a po vytvrzení jsou fyziologicky nezávadné.

Deklarujeme to dokumentem, který splňuje přísnou certifikaci Leed (jedná se o certifikaci ekologického stavebnictví), který říká, že naše polyuretanové podlahy a epoxidové podlahy obsahují podlimitní hodnoty VOC (volné těkavé látky). V ČR je limit do 50 g/l. Naše produkty mají pouze 4 g/l.